Wypoczynek

Ferie dla dzieci z Ząbek

„Zima w mieście 2022”

Dnia 31 stycznia 2022 roku rozpoczną się ferie zimowe dla dzieci z Ząbek. Z tej okazji w naszym mieście władze zorganizowały wypoczynek wraz z atrakcjami. Akcja nosi nazwę „Zima w mieście 2022”, natomiast zakończy się dnia 4 lutego 2022 roku. Nie może potrwać dłużej z dwóch powodów. Pierwszym jest zagrożenie epidemiologiczne, natomiast drugim problemy z kadrami.

Które placówki zorganizują wypoczynek?

Pierwszą placówką, która zorganizuje wypoczynek dla dzieci jest Szkoła Podstawowa Nr 1 przy ulicy Piłsudskiego 35. Kolejną jest Szkoła Podstawowa nr 2, której budynek mieści się przy ul. Batorego 11. Nie wolno także zapominać o Szkole Podstawowej nr 3 – adres to ul. Kościelna 2. Dzieci będą mogły także wypocząć w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Harcerskiej 9. Na ul. Batorego 37 znajduje się Szkoła Podstawowa nr 5, natomiast na ul. Dzikiej 36 Szkoła Podstawowa nr 6 – tu również organizowane są ferie. Więcej informacji na temat wypoczynku dzieci można znaleźć na stronach internetowych szkół.

Ferie, które odbędą się w Ząbkach to wypoczynek zorganizowany według wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Zdrowia, a także Głównego Inspektora Sanitarnego.

Jeśli zastanawiasz się jak spędzić ferie w Warszawie, koniecznie przeczytaj ten wpis.